Հայտնի են Ամերիաբանկի «Ապրիր հայերեն», «Ապրիր ժպիտով» և «Ապրիր անսահման» գովազդային վիճակախաղերի հաղթողները. 300 նվեր, 3 գովազդային վիճակախաղ
31-03-2022 13:03:57   | Հայաստան  |  Մամլո հաղորդագրություն
Մարտի 30-ին Ամերիաբանկն ամփոփեց «Ապրիր հայերեն», «Ապրիր ժպիտով» և «Ապրիր անսահման» գովազդային վիճակախաղերն ու հայտարարեց արդյունքները:
Սկսած 2021թ․ դեկտեմբերի 9-ից մինչև ս.թ․ մարտի 9-ը ներառյալ` Բանկն անկանխիկ գնումներ ու գործարքներ նախընտրող իր քարտապաններին, ինչպես նաև իր նոր հաճախորդներին հնարավորություն էր ընձեռել մասնակցելու 3 գովազդային վիճակախաղի և ստանալու 300 նվերներից մեկը:
«Ապրիˊր հայերեն»
Այս վիճակախաղին մասնակցող հաճախորդները հնարավորություն ունեին հաղթելու հայկական տարբեր բրենդերի 150 նվեր քարտերից մեկը` յուրաքանչյուրը 50,000 դրամ արժողությամբ:
Մրցույթի մասնակից դարձել են Ամերիաբանկի այն քարտապանները, որոնք նշված ժամանակահատվածում իրենց Visa Classic կամ Visa Gold վճարային քարտով կատարել են նվազագույնը 15 անկանխիկ գործարք` յուրաքանչյուրն առնվազն 5,000 ՀՀ դրամի կամ դրան համարժեք արտարժույթի չափով:
«Ապրիˊր ժպիտով»
«Ապրիˊր ժպիտով» գովազդային վիճակախաղի մասնակիցները ստացել են հնարավորություն հաղթելու Վեստա խանութ-սրահի 500,000, 100,000 կամ 60,000 դրամ արժեքով նվեր քարտերից մեկը` պարզապես 2021թ․ դեկտեմբերի 9-ից 2022թ․ մարտի 9-ը ներառյալ Ամերիաբանկում բացելով սմարթ հաշիվ և պատվիրելով անվճար քարտ:
«Ապրիˊր անսահման»
Ամերիաբանկի քարտապանները, որոնք սիրում են անկանխիկ գնումներ կատարել արտերկրի օնլայն խանութներում, իրենց Visa քարտով կատարելով 150,000 դրամ և ավելի ընդհանուր գումարով գնումներ, մասնակցել են «Ապրի՛ր անսահման» գովազդային վիճակախաղին և ստացել հնարավորություն հաղթելու 1,500,000 դրամ գումարով 7 ճամփորդություններից մեկը։
Հաղթող կոդերը պատահականության սկզբունքով ընտրվել են մարտի 30-ին` ժամը 19:30-ին, Ամերիաբանկի ֆեյսբուքյան էջի ուղիղ եթերում` https://fb.watch/c4ZGzCD3LF/
Հաղթող հաճախորդների կոդերին կարող եք ծանոթանալ այստեղ` https://ameria.me/3wPiCtw
Վիճակահանության մասնակցության պայմաններին և այլ մանրամասների կարող եք ծանոթանալ այստեղ։
Ամերիաբանկը Հայաստանի դինամիկ զարգացող բանկերից է: Այն դասվում է երկրի ամենակայուն և խոշոր ֆինանսական հաստատությունների շարքին և ունի հստակ ձևակերպված թվայնացման օրակարգ: «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ-ն ունիվերսալ բանկ է, որը մատուցում է կորպորատիվ, ներդրումային և մանրածախ բանկային ծառայություններ` տրամադրելով բանկային լուծումների ամբողջական փաթեթ: 2021 թվականի արդյունքներով Ամերիաբանկը շուկայի առաջատարն է` բոլոր հիմնական ֆինանսական ցուցանիշներով: Բանկի ակտիվները գերազանցում են 1 տրիլիոն ՀՀ դրամը:

300 gifts, 3 promotional draws - Winners of Ameriabank’s promotional draws “Live Armenian”, “Live with a Smile” and “Live Limitless” are announced
• 31-03-2022 13:03:57   | Armenia  |  Press release
On March 30, Ameriabank summed up the promotional draws “Live Armenian”, “Live with a Smile” and “Live Limitless” and announced the results.
From December 9, 2021 to March 9, 2022, the Bank offered its cardholders who prefer non-cash purchases and transactions, as well as its new clients, the opportunity to take part in 3 promotional draws and win one of 300 gifts.
“Live Armenian”
The clients participating in this draw had the chance to win one of 150 gift cards of different Armenian brands, each worth AMD 50,000.
The tender was open for participation to those Ameriabank cardholders who performed at least 15 non-cash transactions with their Visa Classic or Visa Gold cards during the specified time period, each transaction for the minimum amount of AMD 5,000 or its equivalent in foreign currency.
“Live with a Smile”
The participants of the “Live with a Smile” draw had a chance to win one of Vesta shop’s gift cards worth AMD 500,000, 100,000 or 60,000, simply opening a smart account with Ameriabank and ordering a free-of-charge card from December 9, 2021 to March 9, 2022 inclusively.
“Live Limitless”
Ameriabank cardholders, fond of making non-cash purchases at foreign online shops, who purchased items with their Visa cards for the minimum total amount of AMD 150,000, participated in the promotional draw “Live Limitless” and got the chance to win one of the 7 travel gift card worth AMD 1,500,000 each.
The winning codes were randomly selected on March 30, at 7:30 p.m., live-streamed on Ameriabank’s Facebook page: https://fb.watch/c4ZGzCD3LF/
Please follow the link for the winning codes: https://ameria.me/3wPiCtw
Please click here for the terms of participation in the draw and other details.
Ameriabank is a dynamically developing bank and one of the major and most stable financial institutions in Armenia with clearly formulated digital agenda. Ameriabank CJSC is a universal bank offering corporate, investment and retail banking services in a comprehensive package of banking solutions. Based on 2021 results, Ameriabank is the market leader by all key financial indicators, with assets exceeding AMD 1 trillion.